O FIRMIE

SIGMA Konsulting Gospodarczy została zawiązana 19 października 1998 roku. Działalność gospodarczą rozpoczęła 1 stycznia 1999 roku.

SIGMA Konsulting Gospodarczy jest prywatną firmą doradczo-informatyczną.

W zakresie doradztwa specjalizujemy się w doradztwie ekonomiczno-finansowym. Naszymi głównymi klientami są osoby poszukujące finansowania dla swoich firm w związku z ich dynamicznym rozwojem, prywatyzacją, zmianą właściciela. Naszym klientom pomagamy określić aktualną wartości firmy (wycena), pomagamy określić i oszacować koszty dalszej ekspansji, współtworzymy zrozumiały dla inwestorów (udziałowcy, akcjonariusze, banki) plan taktyczny i strategiczny, uczestniczymy w bieżącej ocenie aktualnej sytuacji finansowej firmy.Przez wiele lat współpracy z różnymi klientami, dopracowaliśmy się zespołu, procedur oraz narzędzi pozwalających na profesjonalne świadczenie usług doradczych.

Naszymi klientami są głównie firmy zlokalizowane na terenie Dolnego Śląska, aczkolwiek realizujemy także zlecenia dla firm i samorządów na terenie całego kraju. Dla naszych klientów stajemy się partnerami i jesteśmy zainteresowani ich sukcesem na rynku. Odwrotnie jak to jest w dużych firmach doradczych, jesteśmy firmą, która jest nastawiona na usprawnienia w Państwa firmie. Dla nas dominującą wartością jest kierowanie zadaniami (przedsięwzięciami) przez tych, którzy są kompetentni do ich wykonywania. Jesteśmy przede wszystkim nastawieni na satysfakcję klienta.

W zakresie informatyki i oprogramowania nasza działalność obejmuje:

  • sprzedaż i wdrażanie oprogramowania firm trzecich,
  • tworzenie programów na indywidualne zamówienia firm,
  • tworzenie stron internetowych,
  • tworzenie zaawansowanych portali korporacyjnych.